wtorek, 26 marca 2013

Eksperyment henna II

Minęły dwa miesiące od ostatniego farbowania Magdy. Dla przypomnienia poprzedni post z jej krótką historią koloru i poprzednim hennowaniem:
Tym razem przygotowywanie henny było identyczne dlatego szkoda mi to wszystko powtarzać :)
Kolor nie wypłukał się prawie wcale, jedynym argumentem za henną były odrosty które były już bardzo widoczne i nie dało się ich ukryć żadnym warkoczem czy kokiem.

 

 Ciemniejsze pozostałości po szamponetce dalej twardo się trzymają...trzeba chyba cierpliwie czekać i ścinać je regularnie a może w drugim życiu Magda doczeka się równego, ładnego koloru ^^

6 komentarzy:

 1. O nieeee... Teraz będzie mnie męczyła henna... :D ;)
  Kurka szmatka, już zaakceptowałam pokornie to, że nie będę miała gładkich, prostych włosów, ale rudy co jakiś czas wraca.
  Gapię się.

  Nadal się gapię! :D

  Dokładnie taki kolor bym chciała <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U Ciebie pewnie wyszedłby trochę ciemniejszy. Tu henna była kładziona na blond, a jasne kolory o wiele lepiej łapią kolory.

   Ale rudy jest przecydownym kolorem, jeśli chodzi za Toba długo to rób! :D

   Usuń
  2. Chodzi za mną od zawsze. Nigdy nie chciałam loków, czarnych włosów, podobają mi się blond, ale sama bym chyba nie chciała. Za to rude są na pierwszym miejscu włosowych marzeń od zawsze. Oraz gładkie, ciężkie, niskoporowate włosy. (Chociaż zaakceptowałam już swoje lekkie, latające sianeczko.)

   Myślałam już parę razy, żeby kupić hennę i cassię, zmieszać jakieś 2:8 i zobaczyć, co wyjdzie. Jedna z moich znajomych na forum UTT kładła taki miks na włosy w kolorze burgunda- starsza warstwa henny- i wyszedł jej taki jak tutaj u Magdy. Może u mnie też by tak było...

   Ale z 2. strony... Kolor może i by mi wyszedł, ale twarz bym miała czerwoną :D Kiedyś podłożyłam swoje zdjęcie pod szablon z rudymi włosami. Było, powiedzmy pokojowo, niekorzystnie ;)

   Usuń
  3. ja zamiast robić podłożenia kolorów na komputerze spróbowałam farby ... i kurcze... taaak bardzo kocham rudy ale z drugiej strony wyglądałam w nim naprawdę źle :(

   Usuń