czwartek, 3 stycznia 2013

Podsumowanie grudnia

Włosy jak widać wyżej i jak pisałam wcześniej zostały w czasie grudnia przycięte. Powoli pozbywam się tego smutnego ogonka, który został mi po cieniowaniu. W tym miesiącu skupiłam się raczej na testowaniu Vatiki, nie zapominając o maskach o których powoli wyrabiam sobie zdanie. Ciężko idzie mi ocenianie konkretnych kosmetyków, bo włosy nie zawsze reagują na nie tak samo, czasem ciężko powiedzieć co spowodowało taki a nie inny stan.

To zdjęcie aktualnych włosów ma odrobinę lepszą jakość i kolor, tamto porównawcze wstawiłam tylko dlatego, że było to jedyne ujęcie z którym stoję prosto do aparatu. Końcówki jak widać trzymają się na razie dobrze, chociaż codziennie znajduję i takie które przez swoją długość uniknęły podcięcia i są strasznie rozdwojone. Regularnie je eliminuję niemal nie rozstając się z nożyczkami :)

3 komentarze:

 1. zawsze chciałam mieć proste włosy ;)) a tu stety lub niestety jestem falowana. Pozdrawiam :)

  P.s wyłącz sobie weryfikację obrazkową, bo przy wpisywaniu komentarza trzeba przepisywać kod z obrazka
  Ustawienia->Posty i komentarze->Włącz weryfikację obrazkową->Nie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie miałam pojęcia, że coś takiego się włącza. Dziękuję bardzo! Jak widac dopiero poznaje się z blogiem jako takim :)

   Ah a ja zawsze marzyłam o naturalnie lekko kręconych włosach <3 Chociaż jak teraz pomyślę to podobają mi się moje proste, mniej z nimi kłopotu :)

   Usuń
  2. niestety w nowym blogu zawsze weryfikacja jest włączona ;) w razie czego służę pomocą, choć moja wiedza wielka nie jest :D

   Usuń