czwartek, 13 grudnia 2012

Paczki, paczki, paczki!

Gdy tylko złapało mnie włosomaniactwo, zaczęłam mieć zachcianki na wszystko o czym tylko przeczytałam na innych blogach. Wiedziałam, że to nie był dobry pomysł, dlatego postanowiłam się wstrzymać z zakupami przez parę miesięcy...właściwie pieniędzy w tamtym czasie też za dużo nie miałam. I nadszedł nareszcie ten dzień ! Dzień zakupów ! W związku z DDD (Dniem Darmowej Dostawy) postanowiłam spełnić parę swoich zachcianek, choć oczywiście nie wszystkie.
Olej Dabur Amla - skupiam się na wzmocnieniu swoich włosów, a w szczególności cebulek. Chciałabym je również zagęścić o ile to możliwe. Indyjskie olejki intrygowały mnie już od dłuższego czasu, dlatego zamówiłam jeden z ciekawości :)
Farmona Jantar - wiele dziewczyn chwaliło go sobie. Na razie odstawiłam go na bok, czekając aż wzmocnie i zregeneruje swoje włosy na tyle by móc skupić się na przyspieszeniu porostu
Seboradin balsam regenerujący z żeń-szeniem oraz
Seboradin lotion regenerujący z żeń-szeniem - tego seboradinu szukałam w sporej ilości aptek w moim mieście i nie znalazłam nigdzie. Kupiłam zachęcona opiniami poprawy stanu włosów i chęcią przyspieszenia porostu.
Dabur Vatika - olej kokosowy, który zdążyłam użyć już dwa razy i szczerze powiem, że na razie sprawdza się perfekcyjnie. Miałam ostatnio problem bo włosy nagle wydawały się jeszcze mocniej osłabione i dziwnie łamliwe. Nic nie mogło pomóc do czasu gdy nie nałożyłam tego cuda. Czuje że się polubimy

Staram się jakoś rozplanować by nie używać wszystkiego w jednym czasie. Na razie muszę przemyśleć sprawę ale niedługo pewnie zdecyduje się od czego zacznę i pewnie będę próbować pojedynczo by widzieć dokładnie co mi służy a co nie opłaca się kupować ponownie.
Jestem taka szczęśliwa jak na to wszystko patrzę :D

2 komentarze:

  1. ja trzymałam się z daleka od DDD, mam całe magazyn odżywkę do zużycia a chęć do kupowania nowych jest ogromna

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. ja się skusiłam, zwłaszcza że właśnie skończyła mi się odżywka i jedna maska :D Nie dałam rady się oprzeć

      Usuń