piątek, 8 listopada 2013

Suszarka - prezent urodzinowy godny włosomaniaczki

Sam temat prezentów jest dla mnie trudny.
Nie lubię przymusowego dawania prezentów na jakieś okazje tylko dlatego, że "tak wypada". O wiele bardziej wolę wtedy zwykłe życzenia i sam fakt czyjej pamięci niż wymuszony prezent. A tak właściwie to nigdy nie umiałam dostawać prezentów, na jakiekolwiek okazje. Zdecydowanie wolę obdarowywać innych, choć niekoniecznie umiem szukać upominków kiedy przydałoby się takie znaleźć.
Chyba jeszcze nigdy nie dostałam prezentu na urodziny, takiego szczerego i od serca (właściwie jakichkolwiek też...no te z dawien dawna od rodziców się nie liczą, no i osiemnastki i nieszczęsnych patelni również nie liczę :D).
W tym roku nie wierzę w to, że dałam się tak podejść! Mój ukochany zdołał przeprowadzić wywiad prezentowy, a ja nawet się nie zorientowałam. Bo on lubi mówić, dużo, na przeróżne tematy. Więc nie zorientowałam się, że temat suszarki był tematem podchwytliwym. Do momentu kiedy nie zjawił się u mnie w drzwiach wręczając mi cudnie zapakowany kartonik. I tak właśnie 2 listopada stałam się posiadaczką wspaniałej suszarki jonowej.

Suszarek używam bardzo rzadko, jednak mając to cudo od zeszłego tygodnia znów do nich powróciłam. I jestem zachwycona.

Właściwie cały ten post jest tylko jednym wielkim zachwytem, nie mogę na razie o suszarce powiedzieć nic konkretnego, bowiem prawdziwy test będzie miała dopiero zimą kiedy to moje włosy elektryzują się niemal bez przerwy. Na razie ma ogromny plus za tyle możliwości ustawień - nareszcie jest tryb który dmucha zimnym powietrzem i nie muszę w tym celu bez przerwy przyciskać jednego guzika (palce mi wtedy zawsze umierały z bólu!).

Dostałam do niej dwie końcówki. Jedna wąska, a druga to dyfuzor. Do czasu przeczytania instrukcji nie miałam pojęcia, że dyfuzora można używać również do włosów prostych, zawsze myślałam, że jest on jedynie do suszenia włosów kręconych. Ale mała strata...i tak nie umiem się tym posługiwać :D

Pełna radość <3

9 komentarzy:

 1. Też ostatnio myślałam o suszarce :) Na prawdę bardzo fajną sprawił Ci niespodziankę :D
  Ja dostałam 3 turbany, do tego od czekają na mnie nożyczki fryzjerskie od siostry i domyślam się, że od teściów dostanę w weekend odżywkę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To widzę nie tylko mi się poszczęściło z prezentami :D

   Usuń
 2. O, moja suszarka :D Uwielbiam! Od września zamiast używać okropnie gorącej staruszki, zamieniłam ją na nowy model i jestem bardzo zadowolona jak na razie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ładny design :) też mam suszarkę z jonizacją Philipsa, ale inny model. oby Ci dobrze służyła :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kurczę... Fajna ta suszarka, moja jest juz stara i beznadziejna puszy mi włosy i też aby suszyc chlodnym nawiewem trzeba trzymac guzik. Przydałaby mi się nowa bo zima idzie i znów suszyć będzie trzeba zacząć :< Wezmę pod uwagę tą w czasie zakupów :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Też dostałam od swojego chłopaka suszarkę na urodziny w tym roku :)

  OdpowiedzUsuń